PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 09 lipca 2017 r.

benedictPrzez całą niedzielę kazania głosi ks. Eugeniusz Ejsmont – pallotyn pracujący na Białorusi. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na budowę kościoła w Mińsku.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W wtorek przypada święto św. Benedykta – opata, patrona Europy.

W przyszłą niedzielę odprawimy nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25.

W imieniu ks. Adama Izdebskiego SAC, przewodnika grupy Fioletowej Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup 17-tych na Jasną Górę, zapraszamy na spotkanie dla wszystkich pielgrzymów związanych z grupą fioletową. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 lipca w domu parafialnym. Początek o godz. 10.00, o 11.00 Eucharystia. Zapraszamy aktywnych i byłych pielgrzymów, a także wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tegorocznej pielgrzymce.

Ożarowska Scena Letnia przy boisku na ul. Parkowej zaprasza dziś w godz. 15.00-19.00 na piknik dla dzieci pt. „Kraina klaunów". Plan pozostałych imprez letnich jest dostępny na plakacie w holu przy furcie.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Jan Seliga, kawaler z par. tutejszej i Iwona Głodek, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama