PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 16 lipca 2017 r.

siewcaDziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na wakacje do Ostrowa Pieckowskiego na Mazurach. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli bezpiecznie i radośnie.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25.

W imieniu ks. Eugeniusza Ejsmonta SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na budowę kościoła w Mińsku przekazaliśmy 4.899 PLN.

Dom Kultury „Uśmiech" zaprasza do Ożarowskiej Sceny Letniej przy boisku na ul. Parkowej. Dziś w godz. 17.00 wystąpi Kabaretu „Jurki". Plan pozostałych imprez letnich jest dostępny na plakacie w holu przy furcie.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Bartłomiej Paweł Jędrychowicz, kawaler z par. M.B. Nieustającej Pomocy w Grodzisku Maz. i Katarzyna Jaroszek, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama