PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 23 lipca 2017 r.

swjakubZapraszamy dziś na rózaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25.

We wtorek przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy! Pamiętajmy też, że tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz ksiądz wikariusz.

6 sierpnia na szlak pątniczy wyruszy 306 Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademickich Grup „17". Zachęcamy do włączenia się zwłaszcza do grupy „Fioletowej", w której pielgrzymują osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą przy kaplicy Res Sacra Miser przy Krakowskim Przedmieściu 62 w dniach 3 - 5 sierpnia w godz. 10.00-20.00.

Dom Kultury „Uśmiech" zaprasza do Ożarowskiej Sceny Letniej przy boisku na ul. Parkowej. Dziś w godz. 15.00 – 19.00 odbędzie się piknik dla dzieci, w sobotę o 21.30 projekcja filmu „Agentka" a w przyszłą niedzielę o 17.00 wystąpi Kabaretu „Koń Polski".


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Bartłomiej Paweł Jędrychowicz, kawaler z par. M.B. Nieustającej Pomocy w Grodzisku Maz. i Katarzyna Jaroszek, panna z par. tutejszej
2. Grzegorz Łapanowski, kawaler z par. NMP Matki Zbawiciela w Warszawie i Magdalena Święciaszek, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama