PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 30 lipca 2017 r.

kapl golaszewZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25.

W przyszłą niedzielę, 6 sierpnia na szlak pątniczy wyruszy 306 Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademickich Grup „17". Zachęcamy do włączenia się zwłaszcza do grupy „Fioletowej", w której pielgrzymują osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą przy kaplicy Res Sacra Miser przy Krakowskim Przedmieściu 62 w dniach 3-5 sierpnia w godz. 10.00-20.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy w modlitwie o powołaniach kapłańskich i zakonnych. Komunię św. do chorych ks. proboszcz przyniesie w piątek a ks. wikary jutro (w poniedziałek) od godz. 7.30. Spowiedź dla wszystkich w piątek od godz. 18.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy również wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne.

W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Włodzimierz Osica SAC. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Grzegorz Łapanowski, kawaler z par. NMP Matki Zbawiciela w Warszawie i Magdalena Święciaszek, panna z par. tutejszej
2. Michał Robert Kolis, kawaler z par. tutejszej i Emilia Makos, panna z par. św. Andrzeja Apostoła w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama