PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 27 sierpnia 2017 r.

piotr kluczeW naszej parafii trwa dziś Niedziela Radiowa. Gościmy Radio Pallotti.fm. Można dziś podejrzeć jak wygląda praca przy transmisji, zobaczyć wóz transmisyjny Radia Pallotti.fm, porozmawiać z redaktorami i założycielami Fundacji Nowohuckie.pl Przez cały dzień trwa transmisja Mszy Świętych z naszego kościoła, działa mobilne studio radiowe i kiermasz katolickich książek. Po każdej Mszy Świętej można złożyć ofiarę do puszek na budowę studia w Warszawie i Krakowie.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś w ramach XIII Festiwalu „W krainie Chopina" zapraszamy o godz. 19.00 na koncert. Wystąpią: Wojciech Psiuk grający na saksofonach i Przemysław Wojciechowski na akordeonie.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. do chorych zaniesiemy w piątek od 7.30. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00. Ze względu na to, iż rok szkolny jeszcze oficjalnie się nie rozpocznie, nie będzie tego dnia dodatkowej Mszy Św. dla dzieci. Na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy w sobotę o godz. 18.00.

W imieniu Burmistrza i Rady Miejskiej zapraszamy na Dożynki Gminne. O godz. 12.00 w naszym kościele będzie odprawiona dziękczynna Msza Św. a o 14.00 na boisku przy ul. Parkowej rozpocznie się festyn dożynkowy.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25 oraz o 7.00 rano.

Dziękujemy serdecznie osobom, które włączyły się w zbiórkę darów rzeczowych na pomoc ofiarom nawałnicy w gminie Brusy. Dary zostały przekazane za pośrednictwem strażaków z Ożarowa Mazowieckiego.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mateusz Wójcik, kawaler z par. tutejszej i Wioletta Agnieszka Gryczka, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Dariusz Krzysztof Ciesielski, kawaler z par. tutejszej i Marta Monika Wójtowicz, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama