Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 03 września 2017 r.

wieniecZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Msza Św. dla uczniów i nauczcieli będzie odprawiona w naszym kościele o godz. 10.00.
Klasy 4-7 ze szkoły w Ołtarzewie spotykają się tego dnia w szkole o god. 9.00, klasy 0-3 o godz. 11.00. Rozpoczęcie roku w szkole w Umiastowie o godz. 9.00.

W piątek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.30. Tego dnia podczas Mszy Św. we wszystkich kościołach w Polsce będzie ponowiony Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi złożony przez biskupów 6 czerwca tego roku w Sanktuarium na Krzeptówkach. Tego dnia o godz. 18.00 zapraszamy do kościoła na różaniec.

W sobotę odbędą się uroczystości upamiętniające rocznicę bitwy ołtarzewskiej. Rozpoczęcie o godz. 12.00 na cmentarzu wojennym w Ołtarzewie a o godz. 13.00 w Parku Ołtarzewskim inscenizacja bitwy.

Członków Żywego Różańca i osoby, które chaciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W imieniu ks. Łukasza Gołasia SAC i całego radia Pallotti.fm przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Na budowę studia w Krakowie i Warszawie przekazaliśmy 3.980 PLN.

Zapowiedzi przedślubne.
1. Mateusz Wójcik, kawaler z par. tutejszej i Wioletta Agnieszka Gryczka, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Dariusz Krzysztof Ciesielski, kawaler z par. tutejszej i Marta Monika Wójtowicz, panna z par. tutejszej
3. Michał Tomasz Zasłona, kawaler z par. tutejszej i Marta Zielińska, panna z par. św. Małgorzaty w Janisławicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.