PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 10 września 2017 r.

podw krzyza1Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chaciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Msze Św. w te dni sprawujemy wg porządku powszedniego.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Michał Tomasz Zasłona, kawaler z par. tutejszej i Marta Zielińska, panna z par. św. Małgorzaty w Janisławicach
2. Piotr Szymon Pintara, kawaler z par. tutejszej i Sylwia Nagraba, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama