PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 17 września 2017 r.

Zapraszamy dziś na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach, a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Informujemy, że spotkania scholki dziecięcej odbywają się każdą w środę o 15.30 w Szkole Podstawowej nr 2 w sali nr 7. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku przystępują do I Komunii św. odbędzie się w najbliższy czwartek (tj. 21 września) o 19.30 w domu parafialnym.

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania biblijne dla mężczyzn w ramach grupy „Mężczyźni św Józefa”. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 21 września od godz. 20.30 w domu parafialnym. Zapraszamy mężczyzn niezależnie od wieku.

W najbliższy piątek (tj. 22 września) uroczyście rozpoczniemy w naszej parafii nowy rok formacyjny ruchu „Światło-Życie” (potocznie zwanego oazą). Spotykamy się w domu parafialnym o 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich oazowiczów, rodziców, animatorów i tych, którzy chcieliby do oazy dołączyć.

W imieniu „Sceny Ołtarzew” zapraszamy miłośników szant na koncert w wykonaniu znanego zespołu „EKT Gdynia”. Koncert odbędzie się w sobotę 23 września o godz. 19:30 w sali teatralnej. Koncertowi Patronuje Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Pan Paweł Kanclerz. Wstęp wolny.

W przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz odbudowy zniszczonej w pożarze katedry gorzowskiej.

Informujemy, że spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek 25 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Piotr Szymon Pintara, kawaler z par. tutejszej i Sylwia Nagraba, panna z par. tutejszej (2)

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama