PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 24 września 2017 r.

migaraZgodnie z zarządzeniem ks. Kardynała po Mszach Św. zbierane są dziś ofiary na odbudowę zniszczonej przez pożar katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 25 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W piątek przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tradycyjnie tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.30 alumni i bracia naszego Stowarzyszenia będą składali swoją konsekrację.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na Mszę Św. podczas której dzieciom zostaną wręczone różańce.

Scena Ołtarzew zaprasza na koncert pt.: „Operetka na poważnie, Opera na wesoło". Jest to wyjątkowa propozycja koncertowa skierowana do miłośników opery i operetki, ale również do fanów popu i rocka! Ta niezwykła mieszanka gatunków tworzy ferię żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych. Koncert odbędzie się na sali teatralnej w przyszłą niedzielę o godz. 19.30.

W ramach akcji „Różaniec do granic" organizowany jest wyjazd 7 października na wspólną modlitwę. Wyjazd o godz. 6.00 spod Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim, powrót po godz. 20.00. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii lub pod numerami telefonu: 500 109 167, 512 461 689.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama