PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 01 października 2017 r.

mbroz2Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Na różaniec zapraszamy do kościoła w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców zapraszamy dziś o godz. 16.00 na Mszę Św. podczas której dzieciom zostaną wręczone różańce.

Po wakacyjnej przerwie wznawia swoje próby chór parafialno-seminaryjny „Cantus firmus". Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby swoim głosem zasilić nasz chór. Próby odbywają się w środy o godz. 19.15 w sali wykładowej nr 4 w Seminarium.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00.

Na odbudowę zniszczonej przez pożar katedry w Gorzowie Wielkopolskim zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.168 PLN i 5 EUR. Pieniądze zostały przekazane poprzez kurię metropolitalną.

W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego po Mszach Św. będą zbierane ofiary na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Na prośbę policji przekazujemy ostrzeżenie przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka", bądź podającymi się za policjantów czy agentów CBŚ. Prosimy, by w żadnym wypadku nie dawać pieniędzy nieznajomym i dzwonić natychmiast pod numery alarmowe 997 bądź 112. Więcej na ten temat można przeczytać w ogłoszeniu w gablocie.

Scena Ołtarzew zaprasza na koncert pt.: „Operetka na poważnie, Opera na wesoło". Jest to wyjątkowa propozycja koncertowa skierowana do miłośników opery i operetki, ale również do fanów popu i rocka! Ta niezwykła mieszanka gatunków tworzy feerię żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych. Koncert odbędzie się w sali teatralnej dziś o godz. 19.30.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zaprasza na „Galę Talentów czyli Młodzi, Zdolni w Ożarowie". Wystąpi Łukasz Brzezina - akordeon oraz Celina Kotz - skrzypce. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 w sali teatralnej.

Klub Honorowych Dawców Krwi „Donum vitae" w Ożarowie Maz. zaprasza do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa w najbliższy czwartek w godz. 9.00 – 13.00 przy starostwie powiatowym.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama