PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 08 października 2017 r.

dzienpapieski5Przez cały październik zapraszamy na różaniec do kościoła w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00.

W najbliższą środę w ramach pallotyńskiego zjazdu rektorów, proboszczów i innych przełożonych odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej p. Hildegardę Müller – wieloletnią dobrodziejkę ołtarzewskiego seminarium. Modlitwę rozpoczniemy o 17.30 przy domu księży i braci. Po poświęceniu udamy się procesją ze świecami do kościoła, gdzie odmawiać będziemy różaniec. Tego dnia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy serdecznie do kościoła na koncert muzyki dawnej w wykonaniu orkiestry Camerata Mazovia.

Przez całą niedzielę po Mszach Św. zbierane są ofiary na kształcenie podopiecznych fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zaprasza na „Galę Talentów czyli Młodzi, Zdolni w Ożarowie". Wystąpi Łukasz Brzezina - akordeon oraz Celina Kotz - skrzypce. Koncert odbędzie się dziś o godz. 19.30 w sali teatralnej.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie już w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek, 13 października o godz. 19.15 w kaplicy domu rekolekcyjnego (wejście od ul. Kierbedzia). 

Zachęcamy młodzież do udziału w czuwaniu na Jasnej Górze 28 października br. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama