PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 15 października 2017 r.

cudsloncaDziś odprawimy ostatnie już w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Przez cały październik zapraszamy na różaniec do kościoła w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele (oprócz dzisiejszej) o godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższą sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 pięciu alumnów z szóstego roku seminarium przyjmie święcenia diakonatu. Zachęcamy do udziału w uroczystości święceń i do modlitwy w intencji przyszłych diakonów.

W przyszłą niedzielę, 22 października (to dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II) wspólnota młodzieżowa „Wieczernik" zaprasza na spektakl pt. „Gdzie jest źródło...?". Przedstwienie rozpocznie się o godz. 15.00 w sali teatralnej.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Na kształcenie podopiecznych fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.726 PLN i 50 EUR. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji.

Zachęcamy młodzież do udziału w czuwaniu na Jasnej Górze 28 października. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.


Zapowiedzi przedślube
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Piotr Kisielewski, kawaler z par. bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie
Magdalena Joanna Kotarska, panna z par. bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama