PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 22 października 2017 r.

tribute1Przez cały październik zapraszamy na różaniec do kościoła w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Wspólnota młodzieżowa „Wieczernik" zaprasza dziś na spektakl pt. „Gdzie jest źródło...?". Przedstwienie rozpocznie się o godz. 15.00 w sali teatralnej.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W najbliższą sobotę młodzież wyjeżdża na czuwanie nocne na Jasnej Górze. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

Scena Ołtarzew zaprasza w sobotę o godz. 19.15 na Wieczór Armeński. Wystąpi Kamil Radzimowski grający na duduku – starożytnym instrumencie pochodzącym z Armenii. Artyście towarzyszył będzie trzyosobowy zespół. Gorąco zapraszamy! (Tu można posłuchać)


Zapowiedzi przedślube
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Piotr Kisielewski, kawaler z par. bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie
Magdalena Joanna Kotarska, panna z par. bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama