PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 29 października 2017 r.

wszyscyswieci6Na różaniec zapraszamy dziś o godz. 17.30, jutro i we wtorek o godz. 18.00. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci odprawimy w poniedziałek o godz. 16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00.

W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00). Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00, na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po Mszy Św. odbędzie się procesja i modlitwa za zmarłych.

Ze względu na Uroczystość nie będzie tego dnia Nowenny do Matki Bożej Fatimskiej.

W czwartek obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na Msze Św. zapraszamy do kościoła o godz. 7.00 (z jutrznią za zmarłych), 12.00 i 18.30. Dodatkowo o 20.00 będzie odprawiona Msza w kaplicy na cmentarzu. O 18.00 zapraszamy tego dnia do kościoła na nieszpory za zmarłych.

Kartki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00. 

W furcie jest do nabycia gazetka „Misericordia". Zamieszczony jest tam miedzy innymi wywiad z Łukaszem Brzeziną i Celiną Kotz, którzy niedawno dali wspaniały koncert na I Gali Talentów. Koszt druku jednego egzemplarza wynosi 3 zł.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wstawiennictwo świętych umacnia nas w drodze do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama