PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 12 listopada 2017 r.

lampa1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Z okazji wczorajszego Święta Niepodległości, wraz z burmistrzem Pawłem Kanclerzem i przewodniczącym Rady Miasta Andrzejem Cichalem, zapraszamy dziś o godz. 18.00 na Mszę Św. w intencji Ojczyzny a o 19.30 na koncert patriotyczny pt. "Wolna i Niepodległa". W programie utwory patriotyczne od czasów I wojny światowej do współczesności autorstwa m.in. Wojciecha Kilara, Stanisława Moniuszki, Fryderyka Chopina, Włodzimierza Korcza w wykonaniu Andrzeja Wiśniewskiego (tenor) i Małgorzaty Lehmann (sopran) wraz z zespołem instrumentalnym. Koncert odbędzie się w sali teatralnej.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 13 listopada o 19.30 w domu parafialnym.

W czwartek rozpocznie się nawiedzenie kopii Cudownego Obrazu MB Częstochowskiej we wspólnocie Wyższego Seminarium Duchownego. To wydarzenie jest otwarte również dla parafian i wszystkich chętnych. Obraz przybędzie do kościoła ok godz. 17.00. O godz. 17.30 rozpocznie się nabożeństwo maryjne. O 18.30 odprawiona będzie Msza Św. Czuwanie po Mszy prowadzone będzie przez osoby z parafii. O 20.15 klerycy wykonają Akatyst o Najświętszej Maryi Pannie, który zakończony będzie Apelem Jasnogórskim i kompletą. W nocy będzie możliwość osobistego czuwania. W piątek o godz. 6.30 zapraszamy na Godzinki a o 7.00 na Mszę Św. Czuwanie modlitwene w kościele będzie trwało przez cały dzień do godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę o 19.30 Scena Ołtarzew zaprasza na koncert pt. „Lecą liście z drzew". Wystąpi Antonina Krzysztoń z zespołem. Wstęp wolny.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Białego Dunajca. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 14-20 stycznia 2018 r. Koszt wyjazdu wynosi 880 zł. Więcej informacji dostępnych jest na plakatach. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama