PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 26 listopada 2017 r.

chrrxZ racji Uroczystości Chrystusa Króla dziś na zakończenie Mszy Św. o godz. 12.00 odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. przyniesiemy chorym do domów w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Osoby zaangażowane we wspólnotach w parafii oraz wszystkich chętnych zapraszamy na czuwanie przed rozpoczęciem adwentu. Czuwanie rozpocznie się w sobotę po wieczornej Mszy Św.

Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.

W tym roku chcemy na święta wspomóc – oprócz rodzin z naszej parafii - również wychowanków z domu dziecka prowadzonego przez siostry pallotynki w Rudniku nad Sanem. Od przyszłej niedzieli będzie można wziąć gwiazdki z wypisanymi propozycjami upominków dla dzieci.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Białego Dunajca. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 14 - 20 stycznia 2018 r. Więcej informacji dostępnych jest na plakatach. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Chrystus – Król prowadzi nas na drogach naszego doczesnego pielgrzymowania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama