PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 03 grudnia 2017 r.

adwent4Rozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek i sobotę o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W piątek obchodzić będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. O godz. 12.00 zapraszamy do kościoła na „Godzinę Łaski" - wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem a o 19.30 klerycy zaśpiewają Akatyst ku czci Matki Bożej.

W sobotę odbędzie się dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania. Początek o godz. 10.45 w domu parafialnym. Obecność obowiązkowa.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Od przyszłej niedzieli młodzież i dzieci z grup parafialnych będą sprzedawać przygotowane przez siebie pierniczki świąteczne. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie prowadzonego przez pallotynów domu dla dzieci ulicy Casa Hogar w Kolumbii.

W tym roku chcemy na święta wspomóc – oprócz rodzin z naszej parafii - również wychowanków z domu dziecka prowadzonego przez siostry pallotynki w Rudniku nad Sanem. Na tablicy są wywieszone gwiazdki z propozycjami upominków dla dzieci.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego, Przewodniczący Rady Miejskiej, Ośrodek Pomocy Społecznej i Dom Kultury „Uśmiech" zapraszają dzieci na Miasteczko Bożonarodzeniowe. Impreza odbędzie się dziś w godz.: 15.00-18.00 w hali namiotowej na terenie boiska UKS „Ołtarzew" przy ul. Parkowej 16/18.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie wspólnie z Rodzicami zapraszają na VI Rodzinny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 10 grudnia w godzinach 12.00-15.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. W programie stosika z ozdobami świątecznymi, loteria fantowa, występy dzieci, świąteczne smakołyki i wiele innych atrakcji.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech nam pomaga dobrze przygotować się na przyjście Pana.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama