PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 10 grudnia 2017 r.

janchrzciciel12Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na Msze roratnie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek, piątek i sobotę o godz. 7.00. Na roraty prosimy przynosić lampiony.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Michał Orzoł SAC z Lublina. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji dostępny będzie w gablotach i na stronie internetowej.

Młodzież i dzieci z grup parafialnych rozprowadzają przygotowane przez siebie pierniczki świąteczne. Dochód z tej akcji jest przeznaczony na wsparcie prowadzonego przez pallotynów domu dla dzieci ulicy „Casa Hogar" w Kolumbii.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie wspólnie z Rodzicami zapraszają na VI Rodzinny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się dziś w godzinach 12.00-15.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. W programie stoiska z ozdobami świątecznymi, loteria fantowa, występy dzieci, świąteczne smakołyki i wiele innych atrakcji.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie do Białego Dunajca odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 w domu parafialnym.

6 stycznia po raz szósty przejdzie naszymi ulicami Orszak Trzech Król (w tym roku będzie to na terenie naszej parafii). Przewidziane liczne niespodzianki. Zapraszamy, by włączyć się w organizację lub przemarsz wraz z królami do szopki Betlejemskiej. Można już dziś przygotowywać stroje dwórek, rycerzy, aniołów, lub przyjść i z królewską koroną na głowie oddać pokłon Bożemu Dziecku.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Opieka Niepokalanej niech nam towarzyszy na drogach adwentowego pielgrzymowania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama