PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 17 grudnia 2017 r.

rozowyRozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Michał Orzoł SAC z Lublina. Dziś nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na Msze roratnie w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 16.00. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek, piątek i sobotę o godz. 7.00. Na roraty prosimy przynosić lampiony.

Młodzież i dzieci z grup parafialnych rozprowadzają przygotowane przez siebie pierniczki świąteczne. Dochód z tej akcji jest przeznaczony na wsparcie prowadzonego przez pallotynów domu dla dzieci ulicy „Casa Hogar" w Kolumbii.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie do Białego Dunajca odbędzie się dziś o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Tego dnia nie będzie wieczornej Mszy Św.

6 stycznia po raz szósty przejdzie naszymi ulicami Orszak Trzech Król (w tym roku będzie to na terenie naszej parafii). Przewidziane liczne niespodzianki. Zapraszamy, by włączyć się w organizację lub przemarsz wraz z królami do szopki Betlejemskiej. Można już dziś przygotowywać stroje dwórek, rycerzy, aniołów aby przyjść i z królewską koroną na głowie oddać pokłon Bożemu Dzieciątku.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech radość z nadchodzącego Pana przenika nasze oczekiwanie.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama