PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 31 grudnia 2017 r.

swietarodzina7Dziś o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

Jutro obchodzimy uroczystość Św. Bożej Rodzicielki. Msze Św. odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego z wyjątkiem Mszy o 7.30.

We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. przyniesiemy chorym do domów od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Okazja do spowiedzi dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00.

W piątek o godzinie 19:30 odprawiona będzie Msza Święta w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego (tak zwana "Msza Trydencka"). Śpiewy mszalne będzie prowadzić seminaryjna Schola Gregoriana. Na miejscu zostaną udostępnione polsko-łacińskie mszaliki. Udział w tej liturgii może być sposobem na odkrycie różnorodności i bogactwa Kościoła oraz przygotowaniem do Uroczystości Objawienia.

W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego. Tego dnia serdecznie zapraszamy do udziału w Orszku Trzech Króli. Orszak wyruszy z naszej świątyni po Mszy Św. o godz. 10.30. Na różaniec zapraszamy tego dnia o godz. 17.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy także osoby, które chciałyby podjąć modlitwę różańcową w tej wspólnocie.

Z wizytą kolędową odwiedzimy w tym tygodniu domy na następujących ulicach:
Wtorek - ul. Reymonta, ul. Kilińskiego, ul. Rolna i ul. Kościuszki
Środa - ul. Zamoyskiego, ul. Ceramiczna, ul. Umiastowska
Czwartek - ul. Mazowiecka, ul. Lipowa, ul. Sowińskiego, ul. Hallera i ul. Sienkiewicza
Piątek - ul. Parkowa, ul. Brzegowa i ul. Kierbedzia
Kolędę w te dni rozpoczynamy o godz. 15.00.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Święta Rodzina będzie wzorem miłości dla naszych rodzin.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama