PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 14 stycznia 2018 r.

otobaranekZapraszamy dziś serdecznie na kolejny Wieczór Kolęd. Odbędzie się on w naszym kościele; początek o godz. 15.00.

Ze względu na Wieczór Kolęd nie będzie dziś różańca o 17.30.

Jak co tydzień zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Z wizytą kolędową odwiedzimy w tym tygodniu domy przy następujących ulicach:
Poniedziałek – Kaputy: ul. Sochaczewska, ul. Zaciszna, ul. Cedrowa, ul. Platanowa.
Kolędę rozpoczynamy o 15.00.

Osoby, które były nieobecne lub przypadkowo zostały pominięte a chciałyby przyjąć księdza po kolędzie prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej (osobiście, telefonicznie bądź mailowo).

W imieniu Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ołtarzewie serdecznie zapraszam osoby zainteresowane problematyką młodzieży, katechezą szkolną, duszpasterstwem ludzi młodych, duszpasterstwem powołań i wszystkich chętnych do udziału w sympozjum naukowym pt. „Polska młodzież i wiara". Sympozjum odbędzie się 20 stycznia 2018 roku (sobota). Rozpoczniemy wspólną mszą św. o godz. 8.30 w intencji śp. ks. prof. dr. hab. Witolda Zdaniewicza SAC, założyciela Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego w Polsce. Otwarcie sympozjum o 9.45 w Auli bł. ks. Józefa Jankowskiego SAC (sala teatralna).

W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie ks. Anatolij Siciński SAC pracujący na Ukrainie. Po Mszach Św. Zbierał będzie ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów w tym kraju.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy obchody uroczystości św. Wincentego Pallottiego.

Scena Ołtarzew zaprasza na spektakl Teatru „Młyn" pt. „Facet mojej żony". Jest to opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę próbuje sprostać kobiecym wymaganiom. Przedstawienie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30. Wstęp wolny dzięki wsparciu władz samorządowych.

Od 24 lutego będzie wystawiane w naszym seminarium Misterium Męki Pańskiej. Tegoroczna sztuka została zatytułowana Odnaleziony Chleb. Specjalne granie dla naszych parafian jest przewidziane na niedzielę, 25 lutego 2018 r. o godz. 14.00. Rezerwacji miejsc dla siebie i swoich bliskich trzeba dokonać osobiście do 3 lutego, w seminaryjnej furcie. W przypadku wyczerpania biletów na to granie, będą zorganizowane dodatkowe bilety na inny spektakl. Więcej informacji o Misterium oraz jego zwiastun można zobaczyć na seminaryjnej stronie internetowej i Facebooku.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama