PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 21 stycznia 2018 r.

Pallotti6Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Anatolij Siciński SAC pracujący na Ukrainie. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów w tym kraju.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada liturgiczna uroczystość św. Wincentego Pallottiego. Z tej okazji zapraszamy dziś o godz. 19.00 na nieszpory łacińskie o św. Wincentym. Jutro odprawiona będzie dodatkowa Msza Św. o godz. 12.00. Przewodniczył jej będzie abp Henryk Hoser SAC.

Scena Ołtarzew zaprasza na spektakl Teatru „Młyn" pt. „Facet mojej żony". Jest to opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę próbuje sprostać kobiecym wymaganiom. Przedstawienie odbędzie się dziś o godz. 19.30. Wstęp wolny dzięki wsparciu władz samorządowych.

Od 24 lutego będzie wystawiane w naszym seminarium Misterium Męki Pańskiej. Tegoroczna sztuka została zatytułowana „Odnaleziony Chleb". Specjalne granie dla naszych parafian jest przewidziane na niedzielę, 25 lutego 2018 r. o godz. 14.00. Rezerwacji miejsc dla siebie i swoich bliskich trzeba dokonać osobiście do 3 lutego, w seminaryjnej furcie. W przypadku wyczerpania biletów na to granie, będą zorganizowane dodatkowe bilety na inny spektakl. Więcej informacji o Misterium oraz jego zwiastun można zobaczyć na seminaryjnej stronie internetowej i Facebooku.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech wstawiennictwo św. Wincentego pomaga nam rozpalać naszą wiarę i ożywiać miłość.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama