PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 28 stycznia 2018 r.

ofiarowanie6Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Ten dzień jest obchodzony również jako dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00, 9.00, 16.00 (dla dzieci) i o 18.30.

Tego dnia przypada również pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone modlitewniki.

Scena Ołtarzew zaprasza w najbliższą sobotę o 19.30 na Wieczór Hiszpański. Artyści przedstawią gościom „Opowieść o miłości i nienawiści”. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa zdjęć miast Hiszpanii wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO oraz pokaz mini etiud filmowych. Na gości czeka miła niespodzianka. Koncert pod patronatem burmistrza Ożarowa Mazowieckiego. Wstęp wolny.

W przyszłą niedzielę Scena Ołtarzew zaprasza na koncert zespołu NotaBene pt. „Gdyby tygrysy jadły irysy". Koncert jest skierowany przede wszystkim do dzieci. W programie piosenki do tekstów Wandy Chotomskiej, Danuty Wawiłow i inn. Zapraszamy 4 lutego o godz. 15.00 do sali teatralnej.

W imieniu ks. Anatola Sicińskiego SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na potrzeby parafii prowadzonej przez pallotynów w Kijowie przekazaliśmy 3095 PLN i 5 EUR.

Przypominamy, że bilety na Misterium Męki Pańskiej dla parafian można rezerwować do 3 lutego w furcie seminarium.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama