PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 04 lutego 2018 r.

swagataSpotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.

Scena Ołtarzew zaprasza na koncert zespołu NotaBene pt. „Gdyby tygrysy jadły irysy". Koncert jest skierowany przede wszystkim do dzieci. W programie piosenki do tekstów Wandy Chotomskiej, Danuty Wawiłow i in. Zapraszamy dziś o godz. 15.00 do sali teatralnej.

W przyszłą niedzielę, 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada XXVI Światowy Dzień Chorego. Msza Św. ze wspólnotową celebracją sakramentu namaszczenia chorych będzie sprawowana o godz. 12.00. Przed Mszą będziemy odmawiać różaniec. Prosimy, aby pomóc osobom chorym i starszym w dotarciu na tę Eucharystię.

W przyszłą niedzielę Scena Ołtarzew zaprasza na spektakl Teatru Rodziców pt. „Kraina czekolady". Przedstawienie rozpocznie się w sali teatralnej o godz. 15.00.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Młynik k. Mrągowa. Wyjazd odbędzie się w dniach od 24 czerwca do 5 lipca. Koszt wynosi 1330 zł. Więcej informacji na plakatach. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Serdecznie dziękujemy panom, którzy wczoraj pomogli w demontażu i uprzątnięciu dekoracji bożonarodzeniowych.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama