PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 11 lutego 2018 r.

dzienchorychDziś przypada XXVI Światowy Dzień Chorego. Msza Św. ze wspólnotową celebracją sakramentu namaszczenia chorych będzie sprawowana o godz. 12.00. Przed Mszą będziemy odmawiać różaniec. Prosimy, aby pomóc osobom chorym i starszym w dotarciu na tę Eucharystię.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Scena Ołtarzew zaprasza dziś na spektakl Teatru Rodziców pt. „Kraina czekolady". Przedstawienie rozpocznie się w sali teatralnej o godz. 16.00.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie w holu przy furcie.

17 marca odbędzie się na Jasnej Górze Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów. Do wzięcia udziału zaproszona jest młodzież, zwłaszcza maturzyści, z pallotyńskich parafii. Organizujemy w naszej parafii wyjazd na to spotkanie. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Młynik k. Mrągowa. Wyjazd odbędzie się w dniach od 24 czerwca do 5 lipca. Koszt wynosi 1330 zł. Więcej informacji na plakatach. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama