PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 18 lutego 2018 r.

jezus pustyniaZapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 19 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Na prośbę papieża Franciszka w piątek, 23 lutego przeżywać będziemy dzień modlitwy i postu w intencji pokoju. Jego szczególną intencją będzie modlitwa i post o pokój w Demokratycznej Republice Konga i Sudanie Południowym. Zachęcamy do podjęcia praktyk pokutnych tego dnia. więcej >>

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii s. Wiktorię ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. Siostra posługuje w Boliwii zajmując się zaniedbanymi dziećmi w miescie Oruro. Po Mszach Św. będzie zbierać ofiary na wsparcie tej działalności.

17 marca odbędzie się na Jasnej Górze Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów. Do wzięcia udziału zaproszona jest młodzież, zwłaszcza maturzyści, z pallotyńskich parafii. Organizujemy w naszej parafii wyjazd na to spotkanie. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Młynik k. Mrągowa. Wyjazd odbędzie się w dniach od 24 czerwca do 5 lipca. Więcej informacji na plakatach. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech podejmowane praktyki pokutne umocnią naszego ducha do walki z grzechem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama