PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedziele Zwykłą 24 października 2010 r.

celnikifaryzNa różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

W poniedziałek o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej w domu parafialnym.

We wtorek o godz. 18.30 będzie odprawiona Msza Św. w intencji uczestników wrześniowej pielgrzymki do Medjugorie.

Zbliża się listopad – czas szczególnej pamięci modlitewnej o zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W furcie są do nabycia czasopisma religijne, między innymi najnowszy numer magazynu „Familia”. Gorąco polecamy!

Na prośbę Urzędy Miasta przekazujemy ogłoszenie, że w dniach od 30 października do 2 listopada dla ruchu kołowego (z wyjątkiem autobusów i służb porządkowych) zamknięta będzie część ul. Parkowej pomiędzy ulicami Lipową i Umiastowską.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Maryja będzie naszą przewodniczą w pielgrzymce wiary.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama