PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 01 kwietnia 2018 r.

zmartwych7Nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać dziś po wieczornej Mszy Św., jutro po Mszy o 10.30, w pozostałe dni oktawy wielkanocnej po Mszy Św. wieczornej.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy do południa jak w każdą niedzielę. Nie będzie wieczornej Mszy o godz. 18.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej odczytane będą w środę po wieczornej Mszy Św w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie za powołania kapłańskie i zakonne. Komunię św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Okazja do spowiedzi dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Na prośbę Głównego Urzędu Weterynarii przekazujemy ostrzeżenie o możliwości napotkania w Puszczy Kampinoskiej i na terenach do niej przylegających potencjalnie niebezpiecznych gatunków zwierząt. Z nielegalnej hodowli węży azjatyckich w Dziekanowie Leśnym uciekły trzy dorosłe osobniki węża z gatunku rupnica mozaikowa. Cechą charakterystyczną osobników tego gatunku są liczne, dobrze widoczne, kolorowe plamy pokrywające całe ciało. Zważywszy, że jest to gatunek egzogeniczny tzn. nie występuje na obszarach niziny środkowoeuropejskiej (ten rzadki gatunek występuje tylko w delcie Mekongu, zwanej też doliną węży) i mało zbadany, trudno przewidzieć jego zachowanie w kontakcie z ludźmi. Zalecamy wysoką prima aprilis ostrożność.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Michał Piotr Sandomierski, kawaler z par. tutejszej
Violetta Anna Roguska, panna z par. św. Trójcy w Błoniu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Świętując zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem nieśmy Pokój Zmartwychwstałego do naszych rodzin i na cały świat.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama