PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 08 kwietnia 2018 r.

milosierdzie7Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś do kościoła na wspólną modlitwę w Godzinie Miłosierdzia, czyli o 15.00.

Jutro przypada – przeniesiona w tym roku ze względu na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkanocy – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które obchodzić będą rocznicę I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Scena Ołtarzew zaprasza w przyszłą niedzielę na koncert w roku setnego jubileuszu odzyskania niepodległości. Wystąpi orkiestra kameralna Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Mariusza Latka. W programie III Koncert Brandenburski i Koncert Podwójny d-moll Jana Sebastiana Bacha oraz muzyka filmowa Wojciecha Kilara. Jako soliści wystąpią Maria Machowska i Jan Lewtak.

Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XIII Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę, 15 kwietnia pod hasłem „Jestem za życiem", by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza święta w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00, po której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo rodzin z dziećmi i kobiet w stanie błogosławionym. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 rozpocznie się akcja „Pielucha dla Malucha", podczas której zbierane będą pampersy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, prowadzonego przez Archidiecezję Warszawską. Więcej >>>

Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy z Bingen oraz wyższe Seminarium Duchowne serdecznie zapraszają na sympozjum pt. „Całościowa wizja zdrowia św. Hildegardy z Bingen". Sympozjum odbędzie się 21 kwietnia w Sali Teatralnej. Poruszone tematy dotyczące chorób cywilizacyjnych, nowotworów, alergii i innych współczesnych schorzeń, z którymi pomagają nam sobie radzić propozycje dietetyczne i duchowe św. Hildegardy. Szczegóły w ulotce dostępnej na stolikach przed kościołem. Więcej >>>


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Michał Piotr Sandomierski, kawaler z par. tutejszej i Violetta Anna Roguska, panna z par. św. Trójcy w Błoniu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Idąc za wezwaniem św. Faustyny i św. Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama