PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 15 kwietnia 2018 r.

zmartwych uczMsza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które obchodzić będą rocznicę I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Scena Ołtarzew zaprasza dziś na koncert w roku setnego jubileuszu odzyskania niepodległości. Wystąpi orkiestra kameralna Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Mariusza Latka. W programie III Koncert Brandenburski i Koncert Podwójny d-moll Jana Sebastiana Bacha oraz muzyka filmowa Wojciecha Kilara. Koncert rozpocznie się o 19.30 w sali teatralnej. Więcej >>>

Dziękujemy serdecznie panom, którzy zaangażowali się w uprzątnięcie dekoracji świątecznej.

Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy z Bingen oraz wyższe Seminarium Duchowne serdecznie zapraszają na sympozjum pt. „Całościowa wizja zdrowia św. Hildegardy z Bingen". Sympozjum odbędzie się 21 kwietnia w Sali Teatralnej. Poruszone zostaną tematy dotyczące chorób cywilizacyjnych, nowotworów, alergii i innych współczesnych schorzeń, z którymi pomagają nam sobie radzić propozycje dietetyczne i duchowe św. Hildegardy. Szczegóły w ulotkach wyłożonych przed wejściem do kościoła. Więcej >>>

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacje do Młynika odbędzie się w następny poniedziałek, 23 kwietnia o 19.30 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech nam ono pomaga rozpoznawać Zmartwychwstałego Pana w naszym codziennym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama