PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 22 kwietnia 2018 r.

dobrypasterz9Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacje do Młynika odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o 19.30 w domu parafialnym.

Dziś swoje praktyki duszpastersko-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Maciej Krzywiński SAC. Za niespełna dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za jego posługę i życzymy wielu łask bożych i wzrastania w powołaniu.

W Częstochowie, w Dolinie Miłosierdzia trwa budowa pallotyńskiego kościoła. Obecnie trwają prace nad mozaikami autorstwa o. Marko Ivana Rupnika. Chcemy od naszej parafii zakupić jako dar jedną „cegiełkę" o wartości 5 tys. PLN. Postanowiliśmy na ten cel przeznaczyć ofiary składane za świeczki wotywne przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Informuje o tym kartka wywieszona na tymże świeczniku.

Dzisiaj po Mszach Św. wolontariusze fundacji „Bożydar" zbierają ofiary na pomoc dla dziesięcioletniej Amelki, która urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Zebrane datki pomogą w sfinansowaniu kosztów intensywnej rehabilitacji oraz w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Artur Radomski, kawaler z par. św. Wojciecha w Wyszkowie i Martyna Ciećwierz, panna z par. tutejszej
2. Tomasz Rapacz, kawaler z par. tutejszej i Marta Okurowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia nas w podążaniu za Jezusem – naszym Dobrym Pasterzem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama