PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 06 maja 2018 r.

swstanislawNa nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii Św. Próby prze uroczystością odbędą się w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 19.15. Spowiedź dla dzieci – w piątek o godz. 16.00.

W piątek Mszę Św. o godz. 18.30 odprawiać będą księża, którzy wczoraj przyjęli sakrament święceń kapłańskich. Po Mszy udzielać będą wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa prymicyjnego.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy w następny poniedziałek, 14 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika na Mazurach w dniach 24 czerwca – 5 lipca. Chętni proszeni są o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Sawczuk, kawaler z par. Zwiastowania Pańskiego w Warszawie i Aleksandra Leszczyńska, panna z par. Zwiastowania Pańskiego w Warszawie
2. Mateusz Rapacz, kawaler z par. tutejszej i Martyna Tomasiewicz, panna z par. św. Maksymiliana w Giżycku
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama