Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 31 października 2010 r.

wszswietJutro przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Św. w kościele jak w każdą niedzielę. Dodatkowo o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza Św. na cmentarzu a po niej odbędzie się procesja z modlitwą za zmarłych. Na cmentarzu w Umiastowie procesja będzie odprawiona o godz. 16.00.

We wtorek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

W dniach 1-8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła nadal można wpisywać imiona swoich bliskich zmarłych. Wypisane kartki należy w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po Mszy Św. wieczornej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci o godz. 16.00. Okazja do spowiedzi dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spowiedź od godz. 17.30. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i chętnych do włączenia się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Przypominamy, że do 2 listopada dla ruchu kołowego (z wyjątkiem autobusów i służb porządkowych) zamknięta będzie część ul. Parkowej pomiędzy ulicami Lipową i Umiastowską.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych kontemplujmy tajemnicę życia, które zmienia się, ale się nie kończy.