PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 13 maja 2018 r.

wniebowstapienie7Zapraszamy dziś na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją a figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30. Dodatkowo we wtorki o godz. 19.00 grupa chętnych gromadzi się na majówkę przy kapliczce św. Stanisława w parku.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy w poniedziałek, 14 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W środę o godz. 19.15 zapraszamy wszystkich chętnych - zwłaszcza dzieci - do sali teatralnej na projekcję filmu „Największy z cudów". Jest to animowany film ukazujący wielką wartość Mszy Św.

W piątek o godz. 19.30 zapraszamy na celebrację Mszy Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Mszę odprawiał będzie ks. Franciszek Gomułczak SAC dnia Na miejscu zostaną udostępnione łacińsko-polskie mszaliki.

W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Królowej Apostołów – patronalne święto naszej świątyni i parafii. Na Mszę Św. wraz ze wspólnotą seminaryjną zapraszamy tego dnia o godz. 10.00.

W sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na celebrację Wigilii Zesłania Ducha Świętego.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Młynika na Mazurach w dniach 24 czerwca – 5 lipca. Chętni proszeni są o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mateusz Rapacz, kawaler z par. tutejszej i Martyna Tomasiewicz, panna z par. św. Maksymiliana w Giżycku
2. Arkadiusz Kotnowski, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Kamińska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama