Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 10 czerwca 2018 r.

jankowskiSpotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich którzy chcieliby podjąć wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W wtorek przypada liturgiczne wspomnienie 108 męczenników z czasów II wojny światowej. Wśród dwóch pallotynów: bł. Józefa Stanka i związanego szczególnie z Ołtarzewem bł. Józefa Jankowskiego.

Pallotyńskie Centrum Młodzieży „Apostoł" zaprasza w najbliższą sobotę na Dzień Dziecka Bożego. Spotkanie przeznaczone jest – jak nazwa wskazuje – dla dzieci, zwłaszcza tych, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii Św. Rozpoczęcie o godz. 9.00 Mszą Św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. Po Mszy – wspólna zabawa prowadzona przez wodziereja.

W sobotę odbędzie się zakończenie roku dla dzieci i młodzieży z grup parafialnych. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30 a później na wspólne spotkanie rekreacyjne w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 10.30 ministranci zostaną wprowadzeni w kolejne stopnie swojej posługi.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które angażowały się podczas procesji eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała.

Składamy podziękowania za ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy na to dzieło 1.864 PLN.

1. Kamil Zabulski, kawaler z par. św. Bartłomieja w Pawłowicach i Sylwia Wójcik, panna z par. tutejszej
2. Mariusz Popławski, kawaler z par. tutejszej i Dominika Duch, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Grójcu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.