PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 17 czerwca 2018 r.

ziarno1Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę będziemy gości wieloletniego wolontariusza Światowych Dni Młodzieży oraz Lednicy – p. Marcina Żukowskiego. Podzieli się on krótkim świadectwem swojej wiary i będzie rozprowadzał książki i audiobooki o tematyce religijnej. W ten sposób szuka wsparcia i pomocy w leczeniu guza mózgu.

Scena Ołtarzew zaprasza w imieniu władz samorządowych na film pt. „Mama". Film jest – jak to napisał pewien krytyk – typowo hiszpańską mieszanką melodramatu i komedii obyczajowej. Opowiada o matce, która musi stawić czoła dramatycznej diagnozie. W głównej roli wystąpiła Penelope Cruz.

Z kolei za tydzień Scena Ołtarzew zaprasza na recital Andrzeja Kubackiego zatytułowany „Światowe i polskie przeboje". Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w sali taeatralnej.

Informujemy, że decyzją przełożonych ks. Krzysztof Pietrzyk SAC – nasz wikariusz, został skierowany na studia z Pisma Świętego do Rzymu. Dziękujemy mu serdecznie za cztery lata gorliwej i twórczej posługi w naszej parafii. Zapewniamy o modlitwie i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania Ołtarzewa.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Kamil Zabulski, kawaler z par. św. Bartłomieja w Pawłowicach i Sylwia Wójcik, panna z par. tutejszej
2. Jacek Dominik Łoszewski, kawaler z par. tutejszej i Dominika Strzelczyk, panna z par. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Chełmcach.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama