PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą 24 czerwca 2018 r.

narodzeniejanach2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś grupa dzieci z naszej parafii wyjechała na wspólne wakacje do Młynika na Mazurach. Ogarniajmy ich naszą modlitwą, by ten czas spędzili owocnie i bezpiecznie.

Zaplanowany na dziś koncert Andrzeja Kubackiego został przez organizatorów odwołany.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy wieloletniego pallotyńskiego misjonarza, ks. Marka Pasiuka. Wygłosi do nas kazania a po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie misji pallotyńskich.

W miesiącach wakacyjnych w dni powszednie nie będzie spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą (czyli od godz. 18.00 do 18.30).


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Jacek Dominik Łoszewski, kawaler z par. tutejszej i Dominika Strzelczyk, panna z par. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Chełmcach.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama