PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 01 lipca 2018 r.

tomaszZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Marek Pasiuk SAC. Po Mszach Św. zbiera ofiary na wsparcie misji pallotyńskich.

Od jutra w seminarium rozpoczynają się warsztaty przed Pallotyńskim Spotkaniem Młodych. Finał spotkania odbędzie się w piątek i sobotę. Plan dostępny jest na plakatach i na stronie internetowej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię Św. przyniesiemy chorym do domów w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło modlitewne.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30. Nie ma spowiedzi podczas Mszy wieczornej.

W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach z naszej parafii, które do czwartku przebywają na wspólnym wyjeździe wakacyjnym w Młyniku na Mazurach.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Ostrowski z par. tutejszej i Justyna Jadwiga z d. Korzeń z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama