Ogłoszenia Parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 15 lipca 2018 r.

mbszkaplerznaZapraszamy dziś wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Wkrótce na szlak pątniczy wyruszy 307 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w akademickich „Siedemnastkach", szczególnie w grupie „Fioletowej", w której idą osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia w kruchcie kościoła św. Anny w Warszawie (po wejściu na lewo, w sali za sklepikiem). Więcej o pielgrzymce i zapisach można dowiedzieć się na stronie www.17-ka.org.pl.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30. Nie ma spowiedzi podczas Mszy wieczornej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.