PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 29 lipca 2018 r.

rozmn3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię Św. przyniesiemy chorym do domów w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło modlitewne.

Przypominamy, że zapisy na pielgrzymowanie w Akademickich „Siedemnastkach" odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia w kruchcie kościoła św. Anny w Warszawie. Więcej o pielgrzymce i zapisach można dowiedzieć się na stronie www.17-ka.org.pl.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30.

W hali namiotowej na boisku UKS Ołtarzew odbędzie się dziś Popołudnie z Kabaretem. Początek o godz. 17.00.

Na prośbę władz samorządowych informujemy, że od 1 września 2018 r. gmina Ożarów Mazowiecki wprowadza bilet metropolitalny, na podstawie którego dokonywać będzie dopłat do długookresowych biletów imiennych na przejazdy środkami lokalnego transportu zbiorowego. Dla mieszkańców oznacza to tańsze bilety imienne ZTM miesięczne lub kwartalne (normalne i ulgowe). Skorzystać z nowej oferty biletowej mogą mieszkańcy gminy, którzy rozliczyli podatek dochodowy od osób fizycznych za rok 2017 w Urzędzie Skarbowym Warszawa Bielany i wskazali w zeznaniu podatkowym gminę Ożarów Mazowiecki jako miejsce zamieszkania.
Aby skorzystać z tańszej oferty biletowej należy wyrobić sobie nową spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską. Będzie to możliwe od 1 sierpnia w punkcie personalizacji kart miejskich przy ul. Poznańskiej 292 w Ożarowie Mazowieckim (w Centrum Inicjatyw Społecznych) od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00.
Doładowanie biletu ze zniżką możliwe będzie od 1 września 2018 r. wyłącznie w Punktach Obsługi Pasażera w Warszawie. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej gminy, na plakatach i ulotkach.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Ernest Wesołowski z par. św. Józefa w Starym Goździe i Milena Klaudia Polak z par. tutejszej
Łukasz Damian Zwierzchowski z par. tutejszej i Sylwia Małgorzata Solska z par. św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama