PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 05 sierpnia 2018 r.

przemienienie11Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło modlitewne.

Jutro przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

Jutro na szlak pątniczy wyrusza 307 Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademickich Grup „17-tek". Przypominamy, że zapisy na pielgrzymkę trwają jeszcze dziś w kruchcie kościoła św. Anny. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pielgrzymki. (www.17-ka.org.pl).

W piątek, 10 sierpnia o godz. 19.30 zapraszamy na celebrację Mszy Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Mszę odprawiał będzie ks. Franciszek Gomułczak SAC. Na miejscu zostaną udostępnione łacińsko-polskie mszaliki.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Włodzimierz Osica z pallotyńskiego sekretariatu misyjnego. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie pallotyńskich dzieł na Ukrainie.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Ernest Wesołowski z par. św. Józefa w Starym Goździe i Milena Klaudia Polak z par. tutejszej
Łukasz Damian Zwierzchowski z par. tutejszej i Sylwia Małgorzata Solska z par. św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama