PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 02 września 2018 r.

narodzenienmp1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Dzieci, nauczycieli i rodziców zapraszamy na Mszę Św. o godz. 10.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Komunię św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci na Mszę Św. zapraszamy tego dnia o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00.

Przypominamy o obchodzonych dziś Dożynkach Gminnych w Płochocinie. O godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha odprawiona będzie Msza dziękczynna w intencji rolników a o 14.00 na boisku rozpocznie się festyn dożynkowy. W związku z tym dziś na trasie Ożarów – Płochocin kursował będzie bezpłatny autobus (odjazd spod Sanktuarium o godz. 13.30 i 15.00, powrót spod szkoły w Płochocinie o 22.15).

W sobotę, 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30 oraz dodatkowo o godz. 11.30. Podczas tej Mszy trzech alumnów z naszego seminarium złoży swoją wieczną konsekrację.

W imieniu władz samorządowych zapraszamy na obchody 79. rocznicy bitwy ołtarzewskiej. W sobotę o godz. 12.00 na cmentarzu wojennym odbędą się uroczystości patriotyczno-religijne a o 13.00 w parku przedstawiona będzie inscenizacja bitwy.

Lektorów, ministrantów i kandydatów zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.

Członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Odbędzie się ona w dniach 22-23 września. Koszt: 290 PLN. Karty zgłoszeniowe wraz z informacjami można pobrać w furcie seminarium.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Jakub Pająk, kawaler z par. tutejszej i Alicja Karolina Łuczak, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Przemysław Stanicki, kawaler z par. tutejszej i Weronika Bancerz, panna z par. MB Fatimskiej w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama