PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 09 września 2018 r.

effathaCzłonków Żywego Różańca i wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dzieci i młodzież z grup oazowych oraz tych, którzy chcieliby do nich dołączyć zapraszamy na organizacyjne spotkanie w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka datków na leczenie Dominika Węgrzynowskiego – mieszkańca Płochocina zmagającego się z nawrotem białaczki.
Przy tej okazji mamy też wszyscy zaproszenie do Płochocina na piknik rodzinny pod hasłem „Razem dla Dominika". Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji. Piknik odbędzie się dziś w godzinach 14.00 – 19.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Płochocinie.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Odbędzie się ona w dniach 22-23 września. Koszt: 290 PLN. Karty zgłoszeniowe wraz z informacjami można pobrać w furcie seminarium. Chętnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama