PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 16 września 2018 r.

kapliczka2Dziś zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. W związku z tym zapraszamy dzieci i młodzież: w sobotę o godz. 12.30 do Kościoła na modlitwę, następnie na spotkanie rekreacyjne w domu parafialnym.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w czwartek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapisy młodzieży na przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędą się w piątek o 19.30 w domu parafialnym. Zapraszamy młodzież z klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum.

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania biblijne Mężczyzn św. Józefa. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 20 września w domu parafialnym o godzinie 20.30. Wzywamy dorosłych mężczyzn do stawienia się na spotkaniu. Warto wygospodarować 1,5 godziny tygodniowo, aby wzmacniać swoją wiarę i podejmować nowe męskie wyzwania.

Scena Ołtarzew i Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zapraszają na projekcję filmów pod hasłem „Ludzie Niepodległości". Zaprezentowane zostaną dwa filmy dokumentalne: o s. Urszuli Ledóchowskiej i o Józefie Piłsudskim. Gościem wieczoru będzie Zygmunt Antoni Gutowski. Pokaz odbędzie się w sobotę o godz. 19.15 w sali teatralnej.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową do Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Odbędzie się ona w dniach 22-23 września. Koszt: 290 PLN. Karty zgłoszeniowe wraz z informacjami można pobrać w furcie seminarium. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do wtorku włącznie.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama