PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 23 września 2018 r.

archanolowie1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W sobotę przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tradycyjnie tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.30 alumni i bracia naszego Stowarzyszenia będą składali swoją konsekrację.

Minister Środowiska zaprasza na spotkanie dotyczące przyjętego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu „Czyste powietrze", którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów. Prelegenci przedstawią zasady ubiegania się o dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Spotkanie odbędzie się w środę, 26 września o godz.18.00 w sali teatralnej.

Scena Ołtarzew zaprasza na recital tenora - Andrzeja Kubackiego zatytułowany „Muzyka to moje życie". Artysta zaprezentuje szeroki wachlarz utworów od arii operowych przez standardy amerykańskie po własne utwory. Koncert odbędzie się w sobotę o godz. 19.15 w sali teatralnej.

W przyszłą niedzielę, 30 września zapraszamy na uroczysty koncert z okazji 74 rocznicy zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. Wystąpią: Chór kameralny Ab Imo Pectore i zespół wokalny Ars Chori pod dyrekcją pana Mariusza Latka. W programie utwory o tematyce Powstania Warszawskiego. Kocnert odbędzie się o godz. 19.15 w sali teatralnej.

W przyszłą niedzielę kazania podczas Mszy Św. głosił będzie ks. Paweł Goraj – pallotyn pracujący Biłohirji na Ukrainie. Po Mszach zbierał będzie ofiary na wsparcie prowadzonego tam domu dziecka.

W imieniu Dominika Węgrzynowskiego i jego rodziny składamy serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na leczenie Dominika zebrano z naszej parafii 5.700,84 PLN.

1 października odbędzie się jubileuszowa inauguracja roku akademickiego w seminarium. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00. O godz. 10.00 w Auli bł. Józefa Jankowskiego odbędzie się sesja inauguracyjna a o 19.00 zapraszamy na koncert zespołu La Pallotina, którego liderem jest ks. Andrzej Daniewicz SAC.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama