PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 30 września 2018 r.

swteresaZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Przez całą niedzielę kazania podczas Mszy Św. głosi ks. Paweł Goraj – pallotyn pracujący Biłohirji na Ukrainie. Po Mszach zbierał będzie ofiary na wsparcie prowadzonego tam domu dziecka.

Zapraszamy dziś na uroczysty koncert z okazji 74 rocznicy zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. Wystąpią: Chór kameralny Ab Imo Pectore i zespół wokalny Ars Chori pod dyrekcją pana Mariusza Latka. W programie utwory o tematyce Powstania Warszawskiego. Koncert odbędzie się o godz. 19.15 w sali teatralnej.

Jutro, 1 października odbędzie się jubileuszowa inauguracja roku akademickiego w seminarium. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00. O godz. 10.00 zapraszamy do Auli bł. Józefa Jankowskiego, gdzie odbędzie się sesja inauguracyjna a o 19.00 na koncert zespołu La Pallotina, którego liderem jest ks. Andrzej Daniewicz SAC.

Przez cały październik zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać w tym tygodniu w poniedziałek i środę o 16.30.

Wznawiamy po wakacjach próby chóru parafialno-seminaryjnego Cantus Firmus. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę o godz. 19.15 w sali wykładowej w seminarium. Zachęcamy nowe osoby do włączenia się do chóru, aby śpiewem chwalić Boga, upiększać liturgię i podnosić ludzkiego ducha do modlitwy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię świętą dla chorych przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.45. Spowiedź dla dzieci od 16.15, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W sobotę, 6 paździenika zapraszamy dzieci na spotkanie nowopowstałej grupy „Dzieci Maryi". Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 w domu parafialnym. W planie krótka katecheza oraz gry i zabawy. Zapraszamy wszystkie dzieci.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chciałyby się włączyć w to dzieło odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odprawiona będzie dodatkowa Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

Intencje mszalne na przyszły rok można będzie zamawiać od poniedziałku, 1 października od godz. 15.00 w furcie seminarium.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zaprasza na II Galę Talentów, która odbędzie się na Scenie Ołtarzew w przyszłą niedzielę, 7 października o godzinie 19:15. Wystąpi młoda, utalentowana i utytułowana pianistka, mająca ożarowskie korzenie: Joanna Kacperek. Artystka wykona utwory Fryderyka Chopina i Ignacego Jana Paderewskiego.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama