PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 07 października 2018 r.

rozaniec4Przez cały październik zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać w tym tygodniu w poniedziałek, środę i pątek o 16.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chciałyby się włączyć w to dzieło odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Dziś o godz. 16.00 odprawiona będzie dodatkowa Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego zbierane będą ofiary na wsparcie kształcenia podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W imieniu ks. Pawła Goraja, który w ubiegłą niedzielę głosił u nas kazania składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Na potrzeby domu dziecka w Biłohirii ks. Paweł zebrał 8.356 PLN.

Na prośbę organizatorów informujemy, że zapowiadany na dziś koncert Joanny Kacperek odbędzie się w innym terminie.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama