PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 28 października 2018 r.

bartymeusz2Na różaniec zapraszamy dziś o godz. 17.30, jutro, we wtorek i środę o godz. 18.00. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci odprawimy w poniedziałek o godz. 16.30.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00; w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00). Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00, na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po Mszy Św. odbędzie się procesja i modlitwa za zmarłych.

W piątek obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na Msze Św. zapraszamy do kościoła o godz. 7.00 (z jutrznią za zmarłych), 12.30 i 18.30. Dodatkowo o 20.00 będzie odprawiona Msza w kaplicy na cmentarzu. O 18.00 zapraszamy tego dnia do kościoła na nieszpory za zmarłych.

Kartki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Ze względu na długi weekend nie będzie dodatkowej Mszy i spowiedzi dla dzieci. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.
Dziękujemy serdecznie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę. Na potrzeby remontowe zebraliśmy 7369 PLN.

W dniach 17-18 listopada w krakowskich Łagiewnikach odbędą się ogólnopolskie obchody drugiej rocznicy Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. We współpracy z parafią Miłosierdzia Bożego organizowany jest wyjazd na to wydarzenie. Informacje o wyjeździe i zapisach dostępne są na plakacie w holu przy furcie. (tel. 503 110 034)

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Piotr Worwa SAC pracujący we Lwowie. Po Mszach zbierał będzie ofiary na budowę kościoła w tamtejszej parafii.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wstawiennictwo świętych umacnia nas w drodze do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama