PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 04 listopada 2018 r.

JesusamourDziś kazania podczas wszystkich Mszy Św. głosi ks. Piotr Worwa SAC pracujący we Lwowie. Po Mszach zbiera ofiary na budowę kościoła w tamtejszej parafii.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek o godz. 18:10 zapraszamy na „Spotkanie z łaciną", na którym ks. Józef Targosz SAC poprowadzi wykład wprowadzający do poznania liturgicznego języka Kościoła. W trakcie spotkania odbędą się też ćwiczenia praktyczne. Spotkanie to jest pierwszym z wielu planowanych. Wszystkie spotkania będą otwarte dla chętnych i odbywać się będą w jednej z sal w seminarium.

W piątek o godz. 20:00 zapraszamy na kolejną celebrację Mszy Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Celebransem będzie ks. Franciszek Gomułczak SAC.


Ogłoszenie ks. Kardynała:
Umiłowani Diecezjanie!
Zapraszam Was w niedzielę, 11 listopada, do Świątyni Opatrzności Bożej na uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości. O godzinie 9.00, w obecności najwyższych władz państwowych, zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będziemy dziękować Opatrzności Bożej za wolną i niepodległą Ojczyznę oraz zawierzać Bogu losy Polski i całego narodu. O godz. 17.00 odbędzie się okolicznościowy koncert, a po nim wspólne śpiewanie pieśni religijnych i patriotycznych. Świętowanie zakończy odmówienie Aktu Dziękczynienia Polski za dar wolności. Podniosły charakter tych uroczystości podkreśli także historyczna Świeca Niepodległości, zapalona tego dnia w Świątyni oraz jej miniatura zapalona w naszych domach o godz. 19.18 na pamiątkę roku odrodzenia Polski po 123 latach niewoli.
Wszystkim udzielam pasterskiego błogosławieństwa, jednocześnie prosząc o nieustanną modlitwę w intencji Ojczyzny.

† Kazimierz Kardynał Nycz
Arcybiskup Metropolita Warszawski


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama