PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 18 listopada 2018 r.

swcecyliaZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie z językiem łacińskim odbędzie się w środę, 21 listopada o godz. 19.30 w jednej z sal wykładowych. Zajęcia prowadzi ks. Józef Targosz SAC. Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych.

Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 25 listopada o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy na spotkanie w następny poniedziałek, 26 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Klub „Donum Vitae" zaprasza na akcję honorowego oddawania krwi. Odbędzie się ona we wtorek, 27 listopada w godzinach 9.00 – 11.00 na parkingu przy starostwie powiatowym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama